يکشنبه, 1 مهر 1397
عنوان : پیام مدیر كل انتقال خون استان گیلان به مناسبت روز جوان :
زير عنوان : جوانان برای آینده ای سالمتر به جمع اهدا کنندگان خون بپیوندند و در بخشیدن زندگی پیشقدم باشند
کد خبر : ۳۶۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۲۸:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

یازدهم شعبان ، سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و نامگذاری آن به نام روز جوان نشانه ای است برای جوانان تا مسیر پیش روی زندگی پر از خیر و برکت خود را در راه الگوی تمامی جوانان با بصیرت و دانش طی بنمایند.

جوانی، آغاز شکفتن است. جوانی، دنیای تحول است و جوان، کانون شور و هیجان، مرکز نشاط و سلامت، قلب تپنده و سرمایه آینده یک ملت است.

با توجه به اینکه در سطح کشور و تک فرزندی شدن خانواده ها سن جوانی رو به کاهش است و استان گیلان نیز مسن ترین استان شناخته شده نیاز به حضور این قشرپرشور و هیجان ، پرنشاط و سلامت درعرصه کمک به همنوع و اهدای خون بیش از پیش احساس می گردد.

و حال وقت آن رسیده جوانان اهداکننده خون با تأسی از ائمه و معصومین علیه السلام و الگوی جوانان حضرت علی اکبر (ع) و نقشه راهی که خانواده  برای آنها ترسیم کردند در شیوه های جدید تامین خون و فراورده های آن با سازمان انتقال خون و انتقال خون گیلان همراه شوند.

اینجانب فرا رسیدن هفته جوان و سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع)  را به تمامی جوانان گیلانی بویژه جوانان اهداکننده خون و فرآورده های خونی تبریک و تهنیت عرض نموده و  از جوانان گیلانی دعوت می نمایم تا برای آینده ای سالمتر با اهدای خون و اهدای مستقیم پلاکت و پلاسما به جمع اهدا کنندگان بپیوندند.

 

دکتر احمد مرادی

مدیر کل انتقال خون استان گیلانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0