جمعه, 6 ارديبهشت 1398
عنوان : راه اندازی پویش سفیرآسمانی با همكاری انتقال خون و گروه گیل یاران پلاكت
کد خبر : ۳۷۶۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ 
ساعت : ۱۵:۳۷:۳۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

راه اندازی پویش سفیرآسمانی با همکاری انتقال خون و گروه گیل یاران پلاکت


 به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون گیلان - گروه " گیل یاران پلاکت " با همکاری اداره کل انتقال خون استان گیلان و  مشارکت خانواده " حاج حمید یحیایی " و با یاد آن مرحوم و تحقق وصیت ایشان پویش # سفیر_آسمانی را برگزار می کند .


دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون استان گیلان با حضور ، دکترگیتی ایزدی پور ریئس امور پزشکی و برنامه ریزی و حفظ و جذب اهداکنندگان در دیداری با خانواده مرحوم یحیایی (فرزندان و همسر مرحوم  ) ضمن تسلیت گفت :تمام تفکر در سازمان تامین خون و فراوردهای خونی بیماران است ، اما ما نیازمند فرهنگ سازی و ترویج اهدا خون و پلاکت هستیم تا در همه حال اهداکنندگانی داشته باشیم که با آمادگی در موقع نیاز بتوانند جهت اهدا پلاکت ما را یاری رسانند .  

در ادامه این نشست خانواده مرحوم یحیایی آمادگی  خود را جهت فرهنگ سازی اعلام نمودند که برای اولین گام  با پیشنهاد انتقال خون استان گیلان و مشارکت گروه  گیل یاران پلاکت خون و خانواده یحیایی پویش #سفیر_آسمانی  همزمان با اربعین حسینی آغاز شود .

در پایان این مراسم لوح سفیر به فرزندان هنرمند مرحوم یحیایی و محمود نجارسلطانی از فعالان فرهنگی  اهدا شد .

 راه اندازی پویش سفیرآسمانی با همکاری انتقال خون و گروه گیل یاران پلاکت

 شاید هم برای شما اتفاق بیفتد ، دلتنگ شوید و فریاد بزنید ، بیمار شوید و دعا کنید ، حاجت داشته باشید و نذر کنید ، وصیت داشته باشید و بخواهید ادا کنید ، وصیت کردن عمر را زیاد می کند و اجرایی کردن وصیت شهامت می خواهد و دل دریایی ، اما دل دریایی به ساحل می رسد .

خون ، مایع حیات است مثل آب که حیات بخش است ، قطره قطره خون که مصنوعی هم ندارد ،  حیات می بخشد و زندگی بخش است ، یکی از مشتقات خون پلاکت است ؛ مایع زرد رنگی که در همان کیسه های خون جمع آوری می شود .

گروه گیل یاران پلاکت یکی از اعضای خود را از دست داد ، " حاج حمید یحیایی "  عزیزی که 10 سال علی رقم مقاومت در برابر سرطان ، دعوت حق را لبیک گفت .

گروه " گیل یاران پلاکت " با همکاری اداره کل انتقال خون گیلان و مشارکت خانواده " حاج حمید یحیایی " و با یاد آن مرحوم و تحقق وصیت ایشان پویش # سفیر_ آسمانی را برگزار می کند .

پویش #سفیر_آسمانی با هدف فراخوان بزرگ و دعوت به ترویج فرهنگ و اهدای پلاکت برای نجات بیماران سرطانی و بیماران خاص است ، تمام گروهها و طیفهای اجتماعی در آستانه اربعین حسینی و شهادت حضرت رسول اکرم (ص) و علی بن موسی الرضا (ع)  با شرکت در این پویش ، از مردم برای حضور در پایگاههای انتقال خون و اهدا پلاکت خون دعوت نمایند .

پویش #سفیر_آسمانی را از فضای مجازی دنبال کنید :

سمانی را

 

 

 

 

#سفیر_آسمانی

اینستاگرام : gil yaran plaket khoon

اینستاگرام انتقال خون : gilan.bto

گروه سفیران آسمانیبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0