پنج‌شنبه, 1 فروردين 1398
عنوان : دیدارمدیركل انتقال خون با فرمانده سپاه قدس استان گیلان
کد خبر : ۳۷۷۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۶:۵۵:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدارمدیرکل انتقال خون با فرمانده سپاه قدس استان گیلان

 

دکتر مرادی مدیر کل انتقال خون استان گیلان : بیماران و خانواده بیماران تنها باید نگران درمان باشند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گیلان   دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون استان گیلان بهمراه معاونین و حراست با فرمانده سپاه قدس دیدار کرد.

 دکتر مرادی گفت : طبق فرموده مقام معظم رهبری دغدغه بیمار و همراهانش باید تنها رسیدگی و درمان بیماری باشد و نباید نگرانی دیگر داشته باشد را سر لوحه کارمان قرار داده ایم و با این نگرش وظیفه خودم و همکارانم می دانم بعنوان متولی تامین خون ، اطمینان خاطر بیماران را فراهم کنیم .

سردار عبداله پور  فرمانده سپاه قدس گیلان خاطرنشان شد :  بسیج از جنس مردم است و تامین خون و فرآورده های خون و رفع دغدغه بیماران نیز در همین راستا می باشد و از وظایف ذاتی بسیج تعریف می شود .

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادمه افزود :  بیش از 500 هزار نیروی بسیج بالای 18 سال هستند و آمادگی همکاری در راستای هماهنگی نیروهای بسیج برای اهدای خون را داریم و همچنین می توانیم درمانگاه سپاه قدس در شهرستانها را در اختیار انتقال خون قرار دهیم.

مدیر کل انتقال خون استان گیلان ضمن تشکر از همراهی سردار عبداله پور ،فرماندهان ،نیروهای پاسدار و بسیجی با انتقال خوناظهار کرد : ساختار بدنی و نظم آفرینش انسان شگفتیهای فراوانی دارد و خون یکی از این رازهای آفرینش است ، علم در حال رشد و توسعه است و امروز درکنار اهدا خون ، اهدا پلاکت روشی است تا بتوانیم مستقیما نیاز یک بیمار سرطانی را بر آورده سازیم و این پایان راه نیست و بزودی با توسعه سلولهای بنیادی و طرح سپاس بتوانیم گروه های خونی با نمودار ساختاری از یک اهدا کننده با خون سالم را به بیمار نیازمند تزریق کنیم .

وی خاطرنشان شد : بسیج و سپاه بازوان همیشگی نظام و ملت هستند و.برای رسیدن به اهداف بالای علمی به همراهی و یاری نیروهای خدوم کشور نیاز داریم.

در پایان با تقدیم لوح و یادبود سردار عبداله پور فرمانده سپاه قدس گیلان بعنوان سفیر انتقال خون گیلان معرفی شد.


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0