پنج‌شنبه, 1 فروردين 1398
عنوان : حضور سازمان انتقال خون در سومین جشنواره ملی و كنگره بین المللی علوم و فناوری های سلولهای بنیادی
کد خبر : ۳۷۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۱۲:۱۰:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حضور سازمان انتقال خون در سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلولهای بنیادی

بخشهای مختلف سازمان انتقال خون در حوزه های بانک خون بند ناف، مرکز سپاس و شبکه ملی اهدا کنندگان سلولهای بنیادی خون ساز ایران درنمایشگاه سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران این نمایشگاه دستاوردهای سازمان را در زمینه سلولهای بنیادی و پزشکی باز ساختی به نمایش گذاشت.

مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران و هیات همراه وی نیز با حضور در این نمایشگاه از غرفه های مختلف و دستاوردهای کشور در زمینه سلولهای بنیادی و پزشکی باز ساختی و تجهیزات پزشکی مربوط بازدید کردند.

وی در بازدید از غرفه سلولهای بنیادی سازمان انتقال خون ایران فعالیت های این بخش را مورد تقدیر قرار داد و در ادامه در کنگره علمی حضور یافت.

بنا براین گزارش دکتر امیرخانی دبیر اجرایی این جشنواره ضمن ارائه گزارشی از مقالات ارائه شده و بخشهای مختلف همایش از دست اندرکاران حوزه سلولهای بنیادی ازجمله مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران قدردانی و تشکر کرد.

این جشنواره در بخشهای جایزه ملی، بخش دانش آموزی، فن بازار، نمایشگاه، رویداد استارت آپی، کانون اندیشه و کارگاه و نمایشگاه از 7 تا 10 آذرماه در حال برگزاری است.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0