سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
عنوان : دیدار مدیركل انتقال خون استان گیلان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر
کد خبر : ۳۸۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دیدار مدیركل انتقال خون استان گیلان با مدیرعامل جمعیت هلال احمر

در دیدار مدیرکل انتقال خون و مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان گیلان بر تقویت همکاری دوجانبه در خصوص ترویج فرهنگ اهدای خون وفرآورده های خون تاکید شد .

دکتر احمد مرادی و هیات همراه با حضور در جمعیت هلال احمر استان با مهدی ولی پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان  دیدار و گفتگو کرد .

دکتر احمد مرادیمدیرکل انتقال خون گیلان ضمن تشکر و قدردانی از همکاری هلال احمر با بیان مختصری از تاریخچه تاسیس و خدمات اداره کل استان ، بر تعامل هر چه بیشتر تاکید نمود و از مدیران و مسئولین هلال احمر خواست تا ضمن قراردادن فرصت ها و ظرفیتهای موجود در آن سازمان از جمله همایش ها و گردهمایی هایی که در راستای آموزش و توسعه فرآیندها و فعالیتهای سازمان هلال احمر صورت می گیرد در راستای ترویج فرهنگ اهدا خون و فرآورده های خون یاری رسان انتقال خون باشند .

وی با اشاره به برخی دلایل کاهش ذخایر خونی در مقاطع مختلف سال و ضرورت تامین خون کافی و سالم و همچنین گسترش مراکز درمانی و افزایش مصرف فرآوره های خونی ، مشارکت مستمر مردم را دراین اقدام خداپسندانه ضروری دانست .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه فعالیت انتقال خون و هلال احمر در راستای حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و نجات همنوع و انسانهای آسیب دیده است ، بر گسترش و حمایت مسئولان در راستای ارتقاء خدمات رسانی این دو مجموعه تاکید نمود .

در پایان ضمن اهدای لوح سفیر به مدیرعامل جمعیت هلال احمر  مقرر گردید تفاهم نامه ای بین اداره کل انتقال خون و هلال احمر استان منعقد گردد .
نمایش تعداد بازدیدها : 89

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0