جمعه, 3 خرداد 1398
عنوان : اهدای خون رئیس شورای اسلامی كلانشهر رشت
کد خبر : ۳۸۸۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ 
ساعت : ۱۴:۲۱:۲۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اهدای خون رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت / جوانان ما بخصوص در فصل بهار که فصل نو شدن طبیعت و خلقت هم است بیشتر اهتمام به اهدای خون بورزند

امیرحسین علوی عضو و رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت بهمراه جمعی از کارکنان با اهدای خون خود در چهاردهمین روز از اردیبهشت ماه بهار زندگی را به بیماران نیازمند اهدا کرد .

امیرحسین علوی اهداکننده مستمر خون می باشد و در طرح سپاس نیز ثبت نام نموده است تا در مواقع نیاز برای نجات هموطن نیازمند به فرآورده های خونی مشارکت نماید.

امیرحسین علوی رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در مصاحبه با روابط عمومی انتقال خون گیلان گفت :

از اینکه فرصتی شد تا در انتقال خون گیلان که خیلی خوب و منظم تر از گذشته فعالیت می نماید خدمت شما عزیزان باشیم و از اینکه که توفیقی دست می دهد تا بعنوان یک اهداکننده خدمت برسیم این تغییرات را خیلی زود به زود درمجموعه انتقال خون مشاهده می کنیم  و این نشانه امیدواری است به رویکردهای جدید مدیریتی که  امیدوارم تداوم هم داشته باشد .

امیرحسین علوی افزود : در ایران با توجه به فرهنگ مکتبی مردم عزیز برخلاف کشورهای دیگر این اشتیاق و رغبت به اهدای خون وجود دارد و امیدوارم که جوانان ما بخصوص در فصل بهار که فصل نو شدن طبیعت و خلقت هم است بیشتر اهتمام داشته باشند تا نیاز بسیاری از بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی  مرتفع شود که این خود کمک بزرگی است و ثواب بسیار بالایی دارد .

رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت خاطرنشان شد : امیدوارم بتوانیم با اهدای خون سالم  در اهدای زندگی به همنوعانمان مشارکت نمائیم.
بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0