شنبه, 29 تير 1398
عنوان : پیام تسلیت مدیركل انتقال خون استان گیلان به مناسبت ایام لیالی قدر و شهادت امام علی (ع)
کد خبر : ۳۹۰۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ 
ساعت : ۱۲:۳۴:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون استان گیلان به مناسبت ایام لیالی قدر و شهادت امام علی (ع) طی پیامی  ایام لیالی قدر و شهادت امام علی (ع) را تسلیت گفت .


به گزارش روابط عممی اداره کل انتقال خون استان گیلان ، به شرح زیر می باشد:

خداوند در قرآن مجید از شب قدر به بزرگی یاد کرده و در کتاب آسمانی خود سوره ای را به نام "قدر" نازل کرده است. شب قدر شبی است که فرشتگان به زمین می آیند و هر امر و فرمان و تقدیری که از سوی خدا برای انسان به مدت یک سال تا شب قدر سال آینده معین شده فرود می آورند.

انسان در شب های قدر که اوج معنویت در ماه مبارک رمضان است رنگ خدا می گیرد و در خلوت پر راز شب با عبودیت در پیشگاهش همه چیز را فراموش می کند و به آسمان پیوند می خورد.

در سحرگاه نوزدهم ماه رمضان سال ٤٠ هجری و شب اول لیالی قدر مولای متقیان امیر المومنین اسوه عدالت، پدر شیعیان، مظهر عشق و محبت به خدا و مردم، نماد صبر و حلم، جنگ آوری و سلحشوری، علم سرشار و صدها صفات بارز دیگر توسط شقی ترین انسان ها عبدالرحمان بن ملجم مرادی مجروح و سه روز بعد به شهادت رسید.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مسلمان در این ماه پر خیر و برکت، فرا رسیدن ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) ، را به عاشقان و دلسوختگان آن حضرت تسلیت عرض می نماید .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0