شنبه, 29 تير 1398
عنوان : اهدای خون استاندار گیلان در دومین سال پیاپی و در دومین شب قدر/ رهنمود استاندار با معرفی پویش اهدای خون مسئولان
کد خبر : ۳۹۱۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ 
ساعت : ۱۱:۵۹:۱۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اهدای خون استاندار گیلان در دومین سال پیاپی و در دومین شب قدر/ رهنمود استاندار با معرفی  پویش اهدای خون مسئولان

 

  

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گیلان - دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان پس از اهدای خون در دومین شب قدر در واحد سیار انتقال خون در آستانه اشرفیه در پاسخ به سوال خبرنگارپایگاه خبری موج برنا که حس خود در خصوص اهدای خون را با یک جمله بیان  و  یک فراخوان و دعوت عمومی  اعلام نمایند  دو رهنمود داشتند #اهدای_خون_مسئولان و #اهدای_خون_مسئولانه که نگاهی عمیق در آن نهفته است و بر اساس رهنمودهای ایشان پویش #اهدای_خون_مسئولان بعنوان پویشی جدید و در راستای فرهنگ سازی اهدای خون راه اندازی شد.

 

🔹دیدگاه مقام عالی استان گیلان در #اهدای_خون_مسئولان توجه بیشتر مسئولان ، مدیران به امر اهدای خون است تا با حضورشان ضمن الگوسازی در هدایت پرسنل خود در این راه خداپسندانه نقش موثری را ایفا نمایند .

 

🔹از سوی دیگر در #اهدای_خون_مسئولانه  نگاه به اهمیت سلامت و بهداشت فردی اهداکنندگان است ، براساس شعار سازمان جهانی اهداکنندگان که با خود مراقبتی هم سلامت خود اهداکننده و نهایت سلامت دریافت کننده و جامعه را به دنبال داشته باشد .

 

🔹در #اهدای_خون_مسئولانه نگاه به این نکته خواهد بود که #نیاز_به_خون_همیشگی_است و اهداکنندگان با مطالعه و نگرش بهتری با توجه به نیازهای انتقال خون در نجات جان بیماران سهیم باشند .

 

🔹در کلام آخر اینکه استاندار گیلان به عنوان عالی ترین مقام استان در دومین شب از لیالی قدر با حضورشان و رهنمودهایی که صورت گرفت یکبار دیگر منشا خیر و برکت بوده اند ، امید اینکه همه مدیران استان گیلان با پویش #اهدای_خون_مسئولان و البته با دقت نظر و با عنایت به پویش #اهدای_خون_مسئولانه در نجات جان بیماران نیازمند به خون و تحکیم بنیان خانواده در کنار انتقال خون باشند .

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0