سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
عنوان : برگزاری جشن روز بزرگداشت مقام زن
کد خبر : ۳۹۴۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری جشن روز بزرگداشت مقام زن مقارن با میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) در اداره کل انتقال خون گیلان همراه با تجلیل از بانوان رکوردار اهدای خون مستمر.
 به گزارش روابط عمومی: در این جشن شاد و پر نشاط کلیپ های تهیه شده از تصاویر بانوان شاغل در انتقال خون گیلان در مناسبت های مختلف سال همراه با آهنگ های شاد محلی پخش شد و همینطور ویدئو کلیپ مصاحبه با کارمند نمونه بانوی منتخب کشوری تیر ۱۳۹۸ که از انتقال خون گیلان هستند، به نمایش در آمد.
دکتر پاکدل مدیر کل محترم انتقال خون گیلان ضمن تقدیر و تشکر از بانوان همکار به نقش ارزنده ی آنان در ساختار سازمانی اشاره کرده و ضمن تشکر از اهداکنندگان بانو به نقش پررنگ و زیر بنایی بانوان در  فرهنگ سازی اهدای خون در خانواده و جامعه اشاره کردند.
همچنین از بانوان اهداکننده ی مستمر رکورددار تقدیر شده در هنگام دریافت لوح و گل و هدایا خوشحالی خود را از حضور در خانواده ی اهداکنندگان خون و پرسنل انتقال خون اعلام کرده و گفتند که همچنان به انجام و اشاعه ی این کار خیر ادامه خواهند داد.
در انتهای این مراسم با پذیرایی خانگی دستپخت بانوان همکار و اهدای گل از سوی مدیر کل محترم جناب دکتر پاکدل به تمام بانوان حاضر و عکسهای یادگاری پایان یافت.


نمایش تعداد بازدیدها : 150

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0