سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
عنوان : پیام تبریك دكتر پاكدل مدیركل انتقال خون گیلان به مناسبت ولادت امیرمومنان،حضرت علی(ع)
کد خبر : ۳۹۴۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان طی پیامی ولادت امیر مومنان،حضرت علی (ع) را تبریک گفت.در متن پیام آمده است : 

مروت و جوانمردی رسم مردان خداست .
مولی متقیان علی (ع) رسم مروت ، پهلوانی و مردانگی را بنیان نهاد ، بزرگ مردی که شبهای کوفه راز سخاوت او را در دل نگاه داشتند .
بزرگ مردی که در زمان خشم ، صبوری کرد و رسم پهلوانی به جای آورد .جایگاه و شان پدر در خانواده آنچنان بالا است که روز تولد امیر مومنان علی (ع) بعنوان روز پدر نام گذاری شده است.
 امیرمومنان (ع) در سخنانشان به نقش مهم آموزشی و الگو بودن پدر برای فرزندان تاکید داشتند. 

🔹پدران با الگو گرفتن از سیره حضرت علی (ع) و معصومین علیه السلام  در نهادینه کردن مفاهیم اخلاقی در تربیت فرزندان خود این قشر پرشور و هیجان ، پرنشاط و سلامت ،  درعرصه کمک به همنوع و اهدای خون بیش از پیش الگو باشند ، و در شیوه های جدید تامین خون و فراورده های آن با سازمان انتقال خون و انتقال خون گیلان همراه شوند.

اینجانب میلاد مولی متقیان ، امیرمومنان ، علی (ع) و روز پدر را خدمت پدران ایران زمین خصوصا پدران شهدا ، شهدای مدافع حرم ، همکاران( سفیدپوشان سلامت ) و اهداکنندگان ارزشمند تبریک و تهنیت عرض نموده و  از  هم استانی های گرامی دعوت می نمایم تا برای آینده ای سالمتر با اهدای خون و  پلاکت  به جمع اهدا کنندگان بپیوندند.


نمایش تعداد بازدیدها : 106

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0