سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
عنوان : دیدار اعضای انجمن داوطلبان اهدای خون استان گیلان با مدیركل
کد خبر : ۴۹۷۴
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرکل انتقال خون استان گیلان : اهدای خون و فرهنگ سازی اهدای خون اصلی ترین رسالت موسسات مردم نهاد خواهد بود .
در راستای نقش تاثیرگذار موسسات مردم نهاد در ترویج فرهنگ اهدای خون ، اعضای انجمن داوطلبان اهدای خون استان گیلان ظهر روز شنبه 27 اردیبهشت با مدیرکل انتقال خون استان گیلان دیدار و گفت و گو کردند .
در این دیدار محمد علی پورآرمند موسس و مدیرعامل انجمن داوطلبان اهدای خون استان گیلان طی گزارشی از رویکرد و عملکرد این انجمن خصوصا در ایام شیوع ویروس کووید-19  ارائه دادند و نظراتی در خصوص توسعه فرهنگ سازی امر اهداخون تبادل شد و مورد بررسی قرار گرفت .
رئیس انجمن اهداکنندگان خون استان گیلان به گند زدایی و ضدعفونی کردن معابر ، خودروها و اماکن خصوصا در سالروز تاسیس این انجمن در نیمه شعبان اشاره کرد و افزود : در حال حاضر طرحی برای ضد عفونی کردن مدارس را در دست داریم و مدیران مدارس در همکاری متقابل برای فرهنگ سازی اهدای خون جهت دیوار نویسی مدرسه خود می توانند بصورت رایگان از این خدمت استفاده نمایند .
دکتر بابک پاکدل : اهدای خون و فرهنگ سازی اهدای خون اصلی ترین رسالت موسسات مردم نهاد خواهد بود .
دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان هم ضمن تقدیر از حمایتهای این انجمن در فرهنگ سازی اهدای خون ، گفت : بدون تردید نسل امروز ، نسلی مطلع و روشن است و با یک فرهنگ سازی مناسب و از سنین پایه می توان به نسلی جوان برای ورود به عرصه اهدای خون امیدوار بود .
مدیرکل انتقال خون استان گیلان به اهمیت نسل جوان برای حضور در این عرصه تاکید کرد و خاطرنشان شد : رشد جمعیت و البته افزایش بیماریهای خاص و البته موقعیت گردشگری گیلان تاکیدی بر نیاز به گستردگی اهدای خون است و باید در این عرصه توجه ای ویژه به نسل جوان داشت .
یادآور می شود در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر به اعضا و هدیه ای به رسم یادبود به انجمن داوطلبان اهدای خون استان گیلان تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 64

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0