سه‌شنبه, 13 خرداد 1399
عنوان : پیام تبریك مدیركل انتقال خون استان گیلان بمناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
کد خبر : ۴۹۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بمناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات ؛ دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان این روز را به تمامی تلاشگران عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح می باشد:
 
بسم ا...الرحمن الرحیم

روابط عمومی ها با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه تشکیل و  آئینه تمام نمای سازمان‌ها و نهادهای مختلف است. 

روابط عمومی در جهان کنونی ، انتقال اطلاعات را شتاب بخشیده و ایجاد تغییرات اساسی در روند رویدادها و اندیشه ها دست آورد فعالیت گسترده آن هاست.

 واینک که عرصه های حیات بشری در قرن فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، دگرگونی و تحولی عظیم را تجربه می کند ، روابط عمومی ها در شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات نقش بی بدیلی را ایفا کرده و در ارزیابی قدرت و ضعف سازمان ها اولین گزینه قابل بررسی هستند.

دراین میان ،مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفا می نمایند. 

تلاشهای روابط عمومی و ارتباطات در عرصه انتقال خون تاثیرگذار و حیاتی است . اگر امروز اهدا کنندگان انتقال خون 100 درصد خون مورد نیاز کشور را تامین می کنند ، نزدیک به نیمی از خون های اهدایی توسط اهدا کنندگان مستمر صورت می گیرد.

در اداره کل انتقال خون استان گیلان نیز شاهد حضور چشمگیر اهداکنندگان هستیم که یکی از دلایل مهم آن تلاش های روابط عمومی و گسترش ارتباطات است.

دکتر پاکدل در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدیرروابط عمومی که مردم را با اهداف این اداره کل آشنا می سازد ، روز ارتباطات و روابط عمومی را به این طلایه داران اخبار و گزارشات تبریک و تهنیت عرض نمود.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 45

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0