• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ 
  • کد خبر : ۴۹۹۴
مدیركل انتقال خون گیلان به چالش « یك سوزن به خودمان » پیوست.
مدیرکل انتقال خون گیلان ، معاون فنی و مسئول حراست  همگام با دیگر کارکنان انتقال خون سراسر کشور در چالش نوع دوستانه « یک سوزن به خودمان » پیوستند....

مدیرکل انتقال خون گیلان ، معاون فنی و مسئول حراست  همگام با دیگر کارکنان انتقال خون سراسر کشور در چالش نوع دوستانه « یک سوزن به خودمان » پیوستند.
به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون استان گیلان – دکتر بابک پاکدل ، مدیرکل انتقال خون گیلان به همراه امیر بردسیری معاون فنی و حجت مجنون مسئول حراست ضمن شرکت در این چالش خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.
دکتر پاکدل با بیان اینکه کارکنان اهداکننده انتقال خون با این عمل انساندوستانه به این سوال که آیا کارکنان انتقال خون نیز اهداکننده خون هستند یا خیر مهر تایید زدند گفت :  اهدای خون از کارهای خیر و انسان دوستانه است و  چنانچه کارکنان شرایط عمومی اهدای خون را دارند بهتر است در  این امر انسان دوستانه پیشقدم شوند.
وی با این عمل انساندوستانه خود ضرب‌المثل "یک  سوزن به خودمان ، یک جوالدوز به دیگران را یادآور شد؛ اما از آنجا که در مَثَل مناقشه نیست، باید گفت نشان دهنده همدلی اعضای خانواده اداره کل انتقال خون گیلان برای نجات جان همنوعان نیازمند به خون و فرآورده های آن است.
مدیرکل انتقال خون گیلان  که همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت در مرکز جامع اهدای خون مرحوم دکتر مستشاری خون اهدا کرد اذعان داشت: بانوان بهترین مروجان اهدای خون در خانواده‌ها و جامعه می باشند و خانه‌ای که از نعمت یک مادر یا دختر اهداکننده خون بهره‌مند باشد یک پایگاه ترویج اهدای خون است.
دکتر بابک پاکدل ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در ادامه خاطرنشان شد: خداوند جايگاه دختران را با نزول سوره كوثر بلند مرتبه داشت آنگاه كه به ابتران عالم ثابت كرد كه نسل پيامبر اسلام را توسط دختري كه جهان به يمن وجود او و براي او خلق شده بود ادامه خواهد داد.
وی با بیان اینمه دختراني كه در جامعه ما  چنين جايگاه ارزنده‌اي را به خود اختصاص داده اند خاطرنشان شد: دختران جامعه امروز دوشادوش يكديگر علاوه بر اینکه عرصه هاي مهم علمي، فن آوري و ورزشي را يكي پس از ديگري فتح كرده اند، در کار خیر و انساندوستانه  اهدای خون نیز پیشگام هستند تا در گوشه ای از جهان  هیچ انسان و هیچ دختری به خون نیاز نداشته باشد.

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0