• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ 
  • کد خبر : ۶۰۱۸
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهنمان؛
تجلیل از آزادگان انتقال خون استان گیلان/مدیر کل انتقال خون گیلان : آزادگان مصداقی از ایثار و فداکاری اند.

تجلیل از آزادگان انتقال خون استان گیلان/مدیر کل انتقال خون گیلان : آزادگان مصداقی از ایثار و فداکاری اند.
در آستانه ٢٦ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان غیور و افتخار آفرین به میهن اسلامی ، مدیرکل انتقال خون استان طی نشستی از همکاران آزاده تجلیل بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گیلان ، دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون گیلان ضمن تقدیرازهمکاران آزاده گفت : آرامش و امنیت کشور را مرهون فداکاری و ایثار رزمندگان،جانبازان و آزادگان عزیز در سایه صبر و استقامت خانواده های این عزیزان هستیم.
وی با اشاره به رنج ها و مشقات فراوان آزادگان سرافراز میهن اسلامی در دوران اسارت ادامه داد: صحبت کردن از رنج های آزادگان نمی تواند بیانگر صبر و استقامت و آنچه که بر این عزیزان در دوران اسارت گذشت، باشد اما علاوه بر صبر و استقامت آزادگان و ایثارگران باید قدردان صبر و تحمل خانواده این عزیزان نیز بود.
مدیرکل انتقال خون استان گیلان در این دیدار با بیان ویژگی های شخصیتی و مناعت طبع و مظلومیت این همکاران آزاده اظهار داشت : معتقدم تکریم پرسنل اولین اصل در اجرای درست تکریم ارباب رجوع میباشد.
شایان ذکر است  از 4 نفر ازهمکاران انتقال خون  گیلان که  درحال حاضر در زمره آزادگان سرفراز با این اداره همکاری دارند تجلیل و قدردانی شد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0