• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ 
  • کد خبر : ۶۰۱۹
برگزاری رزمایش اهدای خون سازمان بسیج پیشكسوتان جهاد و شهادت سپاه قدس گیلان
به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون گیلان ؛ رزمایش اهدای خون بسیج پیشکسوتان سپاه قدس گیلان همزمان با سالروز ورود آزادگان و تکریم بازنشستگان در روزهای ۲۵ و ۲۶ مردادماه در سراسر استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون گیلان ؛ رزمایش اهدای خون بسیج پیشکسوتان سپاه قدس گیلان همزمان با سالروز ورود آزادگان و تکریم بازنشستگان در روزهای ۲۵ و ۲۶ مردادماه در سراسر استان گیلان برگزار شد.

طی این رزمایش جمع زیادی از بسیجیان پیشکسوت و تعدادی از آزادگان استان جهت اهدای خون به بیماران در پایگاه‌های انتقال خون استان و اتوبوس خونگیری حضور یافتند.

مدیرکل انتقال خون استان گیلان ضمن تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان  و سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت  :بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه قدس گیلان همانگونه که با دفاع از عزت و امنیت کشور همراه با مردم هستند تا در آرامش زندگی کنند ، امروز نیز احساس تکلیف  کردند که برای سلامت جامعه و هموطنان ، خون خودشان را اهدا کنند  تا آرامش به آغوش بیماران و خانواده های آنان بازگردد.

دکتر بابک پاکدل افزود : در ایام شیوع ویروس کوید ۱۹ (کرونا) و اعلام نیاز به گروههای خونی مختلف از سوی انتقال خون ، شاهد حضور نیروهای همیشه در صحنه سپاه قدس استان بودیم و امروز هم بسیج پیشکسوتان سپاه قدس طی رزمایش " اهدای خون " در  این امر خداپسندانه مشارکت  و در یک فراخوان عمومی از پیشکسوتان بسیجی سراسر استان دعوت به اهدای خون کرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0