• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۶۰۵۷
نشست مدیركل انتقال خون گیلان با رئیس مركز آموزشی و درمانی رازی رشت
در هفته وحدت برگزار شد: نشست مدیرکل انتقال خون گیلان با رئیس مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت در راستای بررسی مصرف بهینه خون و فرآورده های خونی

رئیس مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت با مدیرکل انتقال خون استان گیلان در راستای تعامل و همفکری جهت مصرف بهینه خون و فرآورده های خونی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر بابک پاکدل مدیر کل انتقال خون استان گیلان با بیان اینکه تعامل و همفکری در راستای مصرف بهینه خون و فرآورده های خونی در ایام کرونا نیازمند وحدت و همدلی مدیران بیمارستانها و انتقا ل خون می باشد گفت : در راستای ارائه خدمت بهتر به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی با توجه به ایام شیوع ویروس کوید 19 و حضور حداقلی مردم برای اهدای خون ، همفکری و تعامل با مدیران بیمارستانها جهت مصرف بهینه خون و فرآورده های خونی می تواند در ارائه خدمات بهتر به بیماران کمک شایانی نمایند.

مدیر کل انتقال خون استان گیلان افزود : بررسي چگونگي كاربرد خون و فرآورده‌هاي آن و اقدام در جهت مصرف بهينه آن مي‌باشد. مصرف بهينه خون به معناي مصرف نكردن آن نيست؛ بلكه منظور مصرف بجا و منطقي خون مـي‌باشد. 

وی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه بیشتر بیماران تالاسمی جهت دریافت خون به بیمارستان رازی رشت و رسول اکرم (ص) و کودکان نیز به بیمارستان 17 شهریور مراجعه می کنند لازم است جلسه ای  با انجمن تالاسمی استان پیرامون ارائه خدمات بهتر و برنامه ریزی شده به بیماران تالاسمی برگزار شود.

دکتر سید حسین میرپور رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت و فوق تخصص خون گفت : جهت همکاری در راستای مصرف بهینه خون و فرآورده های خونی در این بیمارستان ضمن برگزاری جلسه با پزشکان بیمارستان و برنامه ریزی جهت مصرف بهینه خون و فرآورده های خونی نتیجه جلسه به اطلاع مدیرکل انتقال خون استان گیلان خواهد رسید.

دکتر سید حسین میرپور در ادامه افزود: در جلسه ای که  با حضور مسئولین انتقال خون و انجمن تالاسمی استان  برگزار خواهد شد جهت ارائه خدمات بهتر به این بیماران در این جلسه حضور بهم خواهند رساند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0