• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ 
  • کد خبر : ۶۰۹۲
سردار دولتی : ما سرباز این ملت هستیم / نذر اهدای خون به یاد شهید سردار سلیمانی
فرمانده لشکر ۱۶ سپاه قدس استان گیلان با مدیرکل انتقال خون دیدار کرد

فرمانده لشکر ۱۶ سپاه قدس استان گیلان با مدیرکل انتقال خون دیدار کرد.

در آستانه سالروز شهادت شهید سردار سلیمانی و شروع ایام فاطمیه سردار دولتی فرمانده  لشکر ۱۶ سپاه قدس استان گیلان صبح امروز در دیدار  با مدیرکل انتقال خون گفت : ما سرباز این ملت هستیم و خالصانه و بر اساس تعهد و باور خود همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی نذر اهدای خون انجام خواهیم داد.

دکتر بابک پاکدل مدیر کل انتقال خون استان گیلان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مستمر پرسنل تلاشگر و جهادی سپاه قدس گیلان در امر اهدای خون گفت : بیماران و خانواده بیماران تنها باید نگران درمان باشند و انتقال خون با همکاری و همراهی تمامی مردم نوعدوست گیلان ، اقشار مختلف و نیرویهای همیشه در صحنه نظامی که جان بر کف از مرزهای کشور دفاع می کنند وظیفه تامین خون مورد نیاز بیماران را دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادمه با تاکید بر اینکه ما سرباز هستیم و خالصانه و بر اساس تعهد و باور خود برای اهدای خون حضور خواهیم یافت افزود :  آمادگی همکاری در راستای هماهنگی نیروهای لشکر 16 سپاه قدس گیلان برای اهدای خون را داریم.
 
مدیر کل انتقال خون استان گیلان ضمن تشکر از همراهی سردار دولتی فرمانده لشگر 16 سپاه قدس گیلان  با انتقال خون خاطر نشان کرد : ساختار بدنی و نظم آفرینش انسان شگفتیهای فراوانی دارد و خون یکی از این رازهای آفرینش است ، علم در حال رشد و توسعه است و امروز درکنار اهدا خون ، اهدا پلاکت روشی است تا بتوانیم مستقیما نیاز یک بیمار سرطانی را بر آورده سازیم و این پایان راه نیست و  در حال حاضر با اهدای پلاسما توسط بهبودیافتگان ویروس کرونا به بیماران کرونایی در نجات جان همنوعان مشارکت داریم.

وی افزود : بسیج و سپاه بازوان همیشگی نظام و ملت هستند و برای رسیدن به اهداف بالای علمی به همراهی و یاری نیروهای خدوم کشور نیاز داریم.

شایان ذکر است : سرهنگ محمد جواد یوسف زاده سفیر انتقال خون گیلان در این جمع حضور داشتند که در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون با نیروی انتظامی هماهنگی نمودند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0